שירותי פיתוח כרטיסים אלקטרוניים

Table of Contents

תכנון,ייעוץ, פיתוח ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכרטיסים אלקטרוניים.

כרטיס אלקטרוני נקרא גם מעגל מודפס – PCB) )-   Printed Circuit Boar. על הכרטיסים אלקטרוניים מונחים רכיבים אלקטרוניים רבים היוצרים מעגל חשמלי, כגון: נגדים, קבלים אלקטרוליטים, סלילים, שבבים, דיודות, שנאים, טרנזיסטורים, מתנדים גבישיים ועוד. בעבר היו מחברים בין הרכיבים האלקטרוניים באמציות חוטי חשמל, אך השיטה המסורבלת והלא יעילה התבצעת כיום באמצעות פסי נחושת על מצע שאינו מוליך.

על צידו המבודד של הכרטיס האלקטרוני ( Component Side) מניחים  ומלחימים את הרכיבים האלקטרוניים על מיקום מוגדר מראש שסומן על הדפס המשי ומורה למרכיב ולמי שמבקר את איכותו, היכן אמור להיות ממוקם כל רכיב ורכיב. הצד השני של המעגל המודפס הוא הצד המוליך ועשוי משכבת נחושת (Print Side). קיימים כרטיסים אלקטרוניים דו שכבתיים המכילים שתי שכבות של משטחים מוליכים.

ישנן טכנולוגיות רבות להנחת הרכיבים האלקטרוניים על גבי הכרטיס, ובינהן: טכנולוגיית ההשמה המשטחית ( SMT) המתבצעת ללא קדחים והנוספת היא פד עם קדח  (Through Hole)

מענה כולל  (Turn Key לפיתוח כרטיסים אלקטרוניים)

שירותי פיתוח כרטיסים ברמת החומרה וברמת הקוד. ליווי פרוייקטים מיוחדים ללקוחות משלב האפיון, דרך שלב פיתוח אב הטיפוס ובאם דרוש גם השמה לייצור סדרתי.

כאשר תעזרו בשירותי חברת פיתוח של כרטיסים אלקטרוניים, תעברו מספר שלבים בפרוייקט אשר יכללו את:

  1. האפיון של הפרוייקט על פי הצרכים והדרישות של שלכם

לפני שניגשים לפרוייקט של פיתוח כרטיס אלקטרוני יש להבין מהלקוח את הצרכים והציפיות שלו מהמוצר ולאן הוא מתכוון להגיע.

  1. מסמך תכולת העבודה של הפרוייקט (SOW)

המשמש כמסמך בקרה הראשי על פיתוח הפרוייקט. באמצעות אופי בקרה זו נוכל לשמור על המשכיות ועקיבות של דרישות המערכת. כאשר חסר מסמך זה בפרוייקט, נוצר חור שחור וחריגות חמורות באיכות, משאבים, לוחות זמנים ובאופי הפרוייקט.

במסמך תכולת העבודה יוגדרו נקודות שונות בפרוייקט, כגון: לוחות זמנים, שלבי ביצוע, משאבים, עלויות ועוד.

  1. שלב הפיתוח והבקרה

שלב הפיתוח יחל באב טיפוס לכרטיס האלקטרוני. כחלק ממתן השירות חברת הפיתוח תוכל לפתח בעצמה את אב הטיפוס ברמת החומרה וברמת התוכנה, ובעת הצורך תפעיל קבלני משנה. הפיקוח והבקרה המלאים ייעשו על ידי חברת הפיתוח.

  1. השמה ומתן שירות ואחריות

חברת הפיתוח תוכל לבצע השמה לפיתוח למצב של ייצור המוני. במקרה כזה תוכל חברת הפיתוח ללוות את תהליך הייצור הסדרתי תוך מתן שירות ואחריות בכל הקשור לאלקטרוניקה.

בחירת השותף הנכון בפיתוח כרטיסים אלקטרוניים

בחרו בחברת פיתוח מנצחת העומדת בתקני האיכות המחמירים ביותר אשר תספק לכם פתרונות כוללים בעולם הכרטיסים האלקטרוניים. על חברת הפיתוח להחזיק בידע המקצועי הדרוש במגוון הטכנולוגיות, טכניקות הייצור ובבחירת חומרי הגלם המתאימים.

כרטיסים אלקטורניים