איפה אפשר לתקן מק באיזור תל אביב?

Table of Contents

גרים באיזור תל אביב ויש לכם מק? הרווחתם בגדול!

אם אתם טיפוסים של מק ויש לכם את אחד מדגמי מחשבי המק של אפל, אתם ודאי יודעים כי אתם צריכים לדאוג למק שלכם בצורה הכי טובה שיש. בעת הופעה של כל תקלה מסוג כלשהו יש לוודא כי מטפלים בתקלה בהקדם האפשרי על מנת לשמור על מחשב המק היקר נקי מתקלות. אם נשמור על המק שלנו נקי מתקלות ולא נגרור אותן עד שאין כבר ברירה, אז סביר להניח שחיי המק שלנו יהיו ארוכים וגם נימנע בעתיד מתקלות חמורות הכרוכות בהוצאות גבוהות מאוד.

בעיר תל אביב מתגוררים מספר לא מבוטל של סטודנטים ואנשים אשר מתעסקים במקצועות ההייטק, העיצוב הגרפי, הוידאו והסאונד. מחשבי מק נפוצים מאוד בקרב אוכלוסיה זו ולכן חשוב מאוד שתהיה מעבדה מקצועית הנותנת שירות מצוין ולמחשבים אלו. מעבדת אגס נגוס הקימה נקודת מסירה ואיסוף במיוחד לתושבי תל אביב ברחוב משה דיין 52 ושעות הפעילות הינן מ-9:00 ועד 18:00 בימים ראשון עד חמישי ומ- 9:00 עד 13:00 בימי שישי.

לא משנה איזה מחשב מק יש לכם, מקבוק אייר, מקבוק פרו, איימק או מק מיני, תוכלו להפקיד את המחשב שלכם בנקודות האיסוף והמחשב יישלח למעבדתנו המרכזית של אגס נגוס בפתח תקווה.

החלפת סוללה למחשבי מק בתל אביב

ישנן סיבות רבות בגינן אתם יכולים לחוש כי הסוללה במחשבי המק שלכם מתרוקנות במהירות הבזק. האם זה בהכרח דורש להחליף את הסוללה? לא תמיד. לפעמים התקלות יכולות להיפטר על ידי עדכון תוכנה או הפעלה מחדש של המק אבל מנגד יכול להיות באמת מצב כי הסוללה דורשת החלפה וניזוקה מכתוצאה של לחות, רטיבות, שריפה או התחממות. אז איך תדעו אם תצטרכו להחליף את הסוללה במק? הביאו את המק שלכם למעבדת אגס נגוס ואנו נבצע עבורכם בדיקה ללא עלות ונגיד לכם באם התקלה הסוללה היא פשוטה או שמא יש להחליף אותה. בכל מקרה אנו מחזיקים במלאי שלנו מגוון סוללות של כל דגמי מחשבי המק כך שתקבלו שירות מהיר ותוכלו לחזור לעבוד שוב עם מק תקין לחלוטין.

תיקון מק עד לרמת הרכיב

חשוב מאוד לשלוח לתיקון את מחשב המק שלכם למעבדה אשר יודעת לתקן את המחשב עד לרמת הרכיב. למה זה חשוב? כי ישנם הרבה מקרים בהם ניתן לתקן את הרכיב (לדוגמה: לוח אם) ואין צורך להחליף לחדש. הודות לכך, אתם תחסכו כסף ולא תאלצו לשלם על חלקי חילוף שלא לצורך.

כל סוגי התיקונים למק בתל אביב

מעבדת אגס נגוס תל אביב מתמחה בכל סוגי התיקונים למחשבי המק ומסוגלת להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר. אנו מתקנים מסכים, כרטיסי מסך, מקלדות, שקעי טעינה, רכיבים פנימיים, מעבדים, מאווררים ועוד.

אנחנו נשמח שתהיו חלק מקהל לקוחותינו המונה אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים מכל הגדלים.

מעבדה לתיקון אייפון