כך גיליתי את מעבדת תיקון האייפון הטובה ביותר באזור המרכז

Table of Contents

כל מי שמכיר אותי קורא לי מר אייפון. שמי דניאל ואני לא חושב שאני מגזים אם אומר שבישראל אני אחד מראשוני האנשים שהיה להם את המכשיר.

עוד הרבה לפני שהמכשיר החדשני של אפל הגיע לארץ, רכשתי אותו בניו יורק ונשבתי בקסמיו. מאז התחדשתי כמובן וכמעט בכל גלגול חדש של המכשיר. הייתי בין הראשונים להתהדר באייפון   3GS, באייפון 5S, באייפון 7, באייפון XS מקס ובאייפון 11 פרו מקס. תענוג לא זול, אבל אני פשוט מאוהב במכשירים האלה.

תיקון אייפון – שאל אותי היכן

הידע הגדול שלי באייפונים הביא אנשים רבים לשאול אותי: איפה הכי כדאי לבצע תיקון של אייפון? בתור אחד שחווה כמה תקלות בחיים שלו, כולל החלפת מסך, קורוזיה, תיקון כפתור ההדלקה ותקלות טעינה, התשובה שלי היא חד משמעית.

מעבדת תיקון אייפון הטובה ביותר ביותר במרכז הארץ היא מעבדת פיקספון, המעבדה הגדולה ביותר בתל אביב.

מי שאוהב אייפון יודע שעל מותג גדול ואיכותי משלמים יותר. הגדולה של מעבדת פיקספון היא שאצלם על איכות משלמים דווקא פחות.

אחריות מלאה על תיקון האייפון

פיקספון היא מעבדה כל כך מקצועית ובטוחה בעצמה ובצוות שלה שהיא מבטיחה ללקוחותיה אחריות מלאה על כל תיקון – אם יצאת לא מרוצה, תקבל את כספך בחזרה. כל כך פשוט וכל כך לא מובן מאליו במדינת ישראל, הידועה בסטנדרט השירות הנמוך.

נכוויתי בכמה מעבדות שלא היו אמינות ומקצועיות וחשבו בעיקר איך להוציא ממני כסף. ואז גיליתי את מעבדת פיקספון ברחוב לאונרדו דה וינצ'י 9 בתל אביב וכשם הרחוב, חוויתי רנסנס. שירות אדיב, נעים, סבלני בדלפק, וטיפול מקצועי, אמין ומהיר במעבדה עצמה. עודכנתי בכל שלב של הטיפול, קיבלתי מענה נהדר לתקלות והכל מחיר משתלם במיוחד.

המעבדה עם השירות הטוב בארץ

אני ידעתי את זה שנים, אז קשה לומר שהופתעתי כאשר עיתון "דה מרקר" דירג את מעבדת פיקספון כמעבדה בעל השירות הטוב ביותר בתל אביב. בכל הכנות, לדעתי זו גם המעבדה בעלת השירות הטוב ביותר בארץ. ואני אחד ששמע סיפורים על מעבדות בכל המדינה.

צוות הטכנאים והמומחים של פיקספון זו חבורה של מקצוענים ותיקים בתיקון אייפון. אם זה ברמת התוכנה (פתיחה, עדכון גרסה, שחזור מידע) ואם ברמת החומרה (החלפת מסך לאייפון, החלפת סוללה לאייפון ותיקוני לוח אם ברמת הרכיב הבודד).

אז קחו עצה ממר אייפון, אם אתם זקוקים לתיקון אייפון במרכז, רק פיקספון. גם אם זה ייעוץ או עזרה בכל נושא שקשור למכשיר, אל תהססו. על הדרך גם תרוויחו בונוס – לא רק אלופים בתיקון אייפון אלא גם אנשים מדהימים שכיף להכיר.

5 טיפים לתיקון אייפון